Uudised
Uudis
HPE Contractual Support – Millal? Miks? Kuidas? - 26.02.2018 »

Millal on mõistlik HPE Contractual Support’i peale mõelda?
Miks valida HPE Contractual Support?
Kuidas tellida HPE Contractual Support’i?

Uudis
Millised Aruba tooted lähevad lähiajal EOL? - 23.01.2018 »

Aruba veebilehelt on võimalik välja võtta infot, mis tooted on või lähevad lähiajal EOL. Toome välja mõned populaarsemad mudelid

Uudis
HPE TEATAB INFOSIGHTIST 3PAR-IL: AI ANDMEKESKUSELE - 11.01.2018 »

HPE teatas täna valdkonna esimesest tehisintellektil (AI) põhinevast soovitusmootorist, mis on loodud lihtsustama taristu haldust ja vähendama oletusi ning suurendama rakenduste töökindlust.

Uudis
HPE Aruba 8320 core and aggregation switch - 05.01.2018 »

Meil on hea meel tutvustada HPE Aruba 8320 core and aggregation switch’i, elu muutev lahendus, mis pakub paindlikku ja uuenduslikku lähenemisviisi tänapäevaste mobiil-, pilve- ja IoT vajadustele.

Uudis
Simplivity promopakkumised - 20.12.2017 »

Hinnapakkumised kehtivad kuni 10.aprill 2018

Uudis
HPE SimpliVity – Ülilihtne. Üliskaleeritav. Ülikoondatud. - 30.10.2017 »

Rakenduste kiire levik ja vana infrastruktuuri ülalpidamise kasvav kulu tekitab paljudele asutustele märkimisväärseid infotehnoloogilisi väljakutseid. HPE SimpliVityga saate IT-toiminguid võrreldes traditsiooniliste ja avalike pilvelahenduste kuludega ainult murdosa lisaga täiustada ning võimaldada, liites oma IT-infrastruktuuri ja ajakohased andmeteenused ühtsesse integreeritud, täielikult välkmälul põhinevasse lahendusse. HPE SimpliVity on võimas, lihtne ja tõhus hüperkonvergeeritud platvorm, mis liidab parimad andmeteenused maailmas enimmüüdud serveriga ning pakub valdkonna kõige terviklikumat garantiid.

Uudis
Aruba Central – intelligentne pilvevõrgundus - 01.10.2017 »

Aruba Central võimaldab lihtsal, turvalisel ja tulusal viisil hallata ning monitoorida Aruba Instanti accesspointe ja switche. Sellel on ka täiustatud funktsioonid, nagu kohandatav külaliste Wi‑Fi, Aruba Clarity ja võrgusoleku analüüs, mis võimaldab nutikamalt otsuseid teha.

Uudis
Aruba võrguhaldus AirWave - 25.09.2017 »

Kaabel- ja Wi-Fi-võrkude detailset ülevaadet pakkuv AirWave on ainus haldusplatvorm, mis on loodud mobiilseadmeid ja rakendusi silmas pidades. Monitoorides ennetavalt kõige ühenduses olevate seadmete seisundit ja jõudlust, annab AirWave IT-asutusele vajaliku ülevaate digitaalse töökoha toetamiseks.

Uudis
HPE Care Pack Finder - 13.09.2017 »

Ostsid serveri, kuid soovid garantiiaega pikendada?

Uudis
Usalda rahus HPE MSA Storage’t - 31.08.2017 »

Flash-enabled arrays that raise the entry storage bar, using hybrid flash and a new 5th generation controller architecture, in a fast, lower cost solution.