Uudised
Uudis
HPE Care Pack Finder - 13.09.2017 »

Ostsid serveri, kuid soovid garantiiaega pikendada?

Uudis
Usalda rahus HPE MSA Storage’t - 31.08.2017 »

Flash-enabled arrays that raise the entry storage bar, using hybrid flash and a new 5th generation controller architecture, in a fast, lower cost solution.

Uudis
Esimesed HPE ProLiant’i baasil põhinevad Azure Stack süsteemid - 22.08.2017 »

HPE ja Microsoft on teatanud, et esimesi ProLiant’i baasil põhinevaid Azure Stack süsteeme hakatakse tarnima juba septembris!

Uudis
Aruba AirWave - 06.07.2017 »

Aruba AirWave pakub ainulaadset monitooringu võimalust ühes nii traadi, -kui ka traadita võrkudele. See on seni ainus haldusplatform, mille loomisel on arvesse võetud mobiiliseadmeid ja aplikatsioone. Aktiivselt jälgides kõigi võrku ühendatud seadmete toimuvust ja jõudlust võimaldab AirWave saada IT-l vajalikku teavet  digitaalse töökoha toetamiseks. Vaata tutvustavat videot SIIT

Uudis
Tutvuge uute HPE Gen10 põlvkonna serveritega - 12.06.2017 »

HPE Gen10 serverid Juuni alguses avalikustas Hewlett-Packard Enterprise oma uusima serverigeneratsiooni Gen10. Kohandage jõudlus rakendustega läbi maailma kõige turvalisema HPE Gen10 standardserveri, kasutades skaleeritavat püsimälu ja intelligentset süsteemi häälestust. Loe lähemalt HPE Gen10 serveri uuendustest ning tutvu kogu serveriperekonnaga siin:  https://www.hpe.com/us/en/servers/gen10-servers.html

Uudis
Proovi Aruba Centralit 90 päeva tasuta! - 09.06.2017 »

Aruba Central – Intelligent Cloud Networking Aruba Central pakub lihtsat, turvalist ja kuluefektiivset viisi Aruba pääsupunktide (ap-de) ja switchide haldamiseks ning monitooringuks. Samuti on sellel eelisomadused kliendi Wi-Fi personaliseerimiseks, Aruba Clarity ja kohapealne analüütika tarkade otsuste tegemiseks. Kas olete valmis kogema pilevepõhiste teenuste eeliseid ja lihtsust teie võrgus ning äritegevuses?  Tutvustav video Proovige 90 päeva tasuta… Read more »

Uudis
HPE ja Nimble storage ühendasid jõud! - 05.06.2017 »

HPE ja Nimble pakuvad nüüdsest üheskoos klientidele täiustatud flash-salvestuslahendusi, kasutades ennustatavat analüüsi ja tööstusharu juhtivat ülemaailmset tuge. Mida tähendab HPE ja Nible Storage ühendamine olemasolevate toodete jaoks? HPE-l ei ole plaanis kaotada Nimble Storage tooteliine, vaid vastupid. HPE vaatab seda tehingut laienemisena ja kavatseb jätkata investeerimist Nimble tootegruppi. Koos võimaldatakse klientidel lihtsutada  IT-toiminguid ja optimeerida  andmevajadusi,… Read more »

Uudis
Kas tead, kust leida HPE tootele õige garantiilaiendus? - 24.05.2017 »

Hewlett Packard Enterprise’i on loonud spetsiaalse tugiteenuste keskuse veebilehele, kus saate kiiresti tuvastada tugiteenuste komplektide pakkumisi. Toote otsing on lihtme, sisestada tuleb üks järgnevatest: riistvara-/tarkvaratoote number, seerianumber, tootemudeli nimi, tugiteenuse paketi SKU. Seejärel täpsusta tulemus ja leia sobiv garantiilaiendus. Leia tootele õige garantiilaiendus SIIT  

Uudis
Tutvu: Aruba Jumpstart Kits – uus 2930F switchi koos Aruba 207 või 305 instant access ap-ga - 02.03.2017 »

Aruba Jumpstart Kits – uus 2930F switch koos Aruba 207 või 305 instant access ap-ga Säästa kuni 53% When looking at starting or augmenting your network with a new HPE or Aruba switch, the next logical step is to enhance the power of your solution with an access point. To make this even easier than ever… Read more »

Uudis
Muudatused ARUBA tugiteenustes - 09.01.2017 »

Muudatused ARUBA tugiteenustes: *varasem ARUBA tugiteenuste portfoolio aegus 1.11.2016 Hewlett Packard Enterprise’i tugiteenuste keskuse veebilehele jõudnuseks vajutage SIIA, kus saate kiiresti tuvastada tugiteenuste komplektide pakkumisi.