Uudised
Uudis
Tutvu: Aruba Jumpstart Kits – uus 2930F switchi koos Aruba 207 või 305 instant access ap-ga - 02.03.2017 »

Aruba Jumpstart Kits – uus 2930F switch koos Aruba 207 või 305 instant access ap-ga Säästa kuni 53% When looking at starting or augmenting your network with a new HPE or Aruba switch, the next logical step is to enhance the power of your solution with an access point. To make this even easier than ever… Read more »

Uudis
Muudatused ARUBA tugiteenustes - 09.01.2017 »

Muudatused ARUBA tugiteenustes: *varasem ARUBA tugiteenuste portfoolio aegus 1.11.2016 Hewlett Packard Enterprise’i tugiteenuste keskuse veebilehele jõudnuseks vajutage SIIA, kus saate kiiresti tuvastada tugiteenuste komplektide pakkumisi.  

Uudis
HPE iQuote - »

HPE iQuote Kas teadsid, et HPE iQuote on lihtne müügitööriist, mis annab Sulle võimaluse kiiresti ette valmistada täpne hinnapakkumine parima hinnaga. iQuote aitab Sul ilma tehniliste dokumentideta valmistada õigesti ühilduva süsteemi. iQuote’s on sees kogu info saadavuse, hindade ja kampaaniate kohta. Samuti saad lihtsalt soovitusi juurdemüügi võimaluste kohta. Lisaks saad oma hinnapakkumised salvestada ning need… Read more »

Uudis
HPE Trade-in programm - 01.01.2017 »

Hewlett Packard Enterprise Global Promotions

Uudis
Hewlett Packard Enterprise tõi andmesalvestuse turule tipptasemel võimekuse - 19.09.2016 »

Hewlett Packard Enterprise tõi andmesalvestuse turule tipptasemel võimekuse Hewlett Packard Enterprise uus läbimurre tarkvaralisel salvestamisel ja välkmälude vallas aitab väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel (ingliskeelne lühend SMB – Small and Midsize Business) vältida igapäevaseid kompromisslahendusi ja tehnoloogilisi takistusi.   Augustis 2016 teavitas Hewlett Packard Enterprise üldsust uutest jagatud andmesalvestuse lahendustest, mis aitavad SMB ettevõtetel moderniseerida… Read more »

Uudis
Sa arvad, et HPE serveri lisad on kallid? - 12.05.2016 »

Arva uuesti! 1. maist on HPE teinud oma TPL promohinnakirja soodustusi veelgi suuremaks. Seega on HPE bränditud lisad veelgi konkurentsivõimelisemate hindadega. Pea meeles, et HPE serveri lisad pakuvad võrreldes kolmanda osapoole omadega paremat jõudlust, suuremat töökindlust ja kokkusobivust HPE Proliant serveritega. Samal ajal sobivad ka need loomulikult kokku HPE haldusvahenditega, mis aitab vähendada IT haldustööd… Read more »

Uudis
Muudatused HPE Aruba võrgutoodete garantiis - 07.02.2016 »

Seoses sellega, et HPE võrgunduse ja Aruba partnerkanaleid ühildatakse on toimumas ka muutused HPE võrgu garantiitingimustes. Paljud partnerid ja kasutajad turul on harjunud arvestama sellega, et HPE võrgul on eluaegne NBD – Next Business Day garantii, ehk garantii mis tagab sajaks aastaks vigadele reageerimisega ja seadme välja vahetamisega järgmisel tööpäeval. Alates 2016. aastast on muudetud… Read more »

Uudis
HP lisab MSA seadmetele thin provisioning ja sub-LUN tiering funktsionaalsuse - 19.11.2014 »

Eile, 18. novembril, kuulutas HP välja tulevased uuendused oma MSA Storage seeriale. HP kasutab ära oma MSA neljanda põlvkonna arhitektuuri, et pakkuda tehnoloogiaid nagu sub-LUN tiering, thin provisioning ja intelligent storage automation ka piiratud eelarvega klientidele.

Uudis
NB! Muudatused, mis on seotud ligipääsuga HP ISS serverite firmware’le - 27.02.2014 »

Firmware on saadaval klientide jaoks, kelle serveritel on kehtiv garantii või tugiteenus (leping või HP Care Pack)
Safety and security firmware updates on saadaval kõigile klientidele

Uudis
Saadaval lai valik HP Renew tooteid - 26.02.2014 »

Madalama hinnaga on võimalik saada ka kvaliteetset kaupa