Uudised
Uudis
HPE SimpliVity – Ülilihtne. Üliskaleeritav. Ülikoondatud. - 30.10.2017 »

Rakenduste kiire levik ja vana infrastruktuuri ülalpidamise kasvav kulu tekitab paljudele asutustele märkimisväärseid infotehnoloogilisi väljakutseid. HPE SimpliVityga saate IT-toiminguid võrreldes traditsiooniliste ja avalike pilvelahenduste kuludega ainult murdosa lisaga täiustada ning võimaldada, liites oma IT-infrastruktuuri ja ajakohased andmeteenused ühtsesse integreeritud, täielikult välkmälul põhinevasse lahendusse. HPE SimpliVity on võimas, lihtne ja tõhus hüperkonvergeeritud platvorm, mis liidab parimad andmeteenused maailmas enimmüüdud serveriga ning pakub valdkonna kõige terviklikumat garantiid.

Uudis
HPE Contractual Support – Millal? Miks? Kuidas? - 20.10.2017 »

Millal on mõistlik HPE Contractual Support’i peale mõelda?
Miks valida HPE Contractual Support?
Kuidas tellida HPE Contractual Support’i?

Uudis
Aruba Central – intelligentne pilvevõrgundus - 01.10.2017 »

Aruba Central võimaldab lihtsal, turvalisel ja tulusal viisil hallata ning monitoorida Aruba Instanti accesspointe ja switche. Sellel on ka täiustatud funktsioonid, nagu kohandatav külaliste Wi‑Fi, Aruba Clarity ja võrgusoleku analüüs, mis võimaldab nutikamalt otsuseid teha.

Uudis
Aruba võrguhaldus AirWave - 25.09.2017 »

Kaabel- ja Wi-Fi-võrkude detailset ülevaadet pakkuv AirWave on ainus haldusplatvorm, mis on loodud mobiilseadmeid ja rakendusi silmas pidades. Monitoorides ennetavalt kõige ühenduses olevate seadmete seisundit ja jõudlust, annab AirWave IT-asutusele vajaliku ülevaate digitaalse töökoha toetamiseks.

Uudis
HPE Care Pack Finder - 13.09.2017 »

Ostsid serveri, kuid soovid garantiiaega pikendada?

Uudis
Usalda rahus HPE MSA Storage’t - 31.08.2017 »

Flash-enabled arrays that raise the entry storage bar, using hybrid flash and a new 5th generation controller architecture, in a fast, lower cost solution.

Uudis
Esimesed HPE ProLiant’i baasil põhinevad Azure Stack süsteemid - 22.08.2017 »

HPE ja Microsoft on teatanud, et esimesi ProLiant’i baasil põhinevaid Azure Stack süsteeme hakatakse tarnima juba septembris!

Uudis
Aruba AirWave - 06.07.2017 »

Aruba AirWave pakub ainulaadset monitooringu võimalust ühes nii traadi, -kui ka traadita võrkudele. See on seni ainus haldusplatform, mille loomisel on arvesse võetud mobiiliseadmeid ja aplikatsioone. Aktiivselt jälgides kõigi võrku ühendatud seadmete toimuvust ja jõudlust võimaldab AirWave saada IT-l vajalikku teavet  digitaalse töökoha toetamiseks. Vaata tutvustavat videot SIIT

Uudis
Tutvuge uute HPE Gen10 põlvkonna serveritega - 12.06.2017 »

HPE Gen10 serverid Juuni alguses avalikustas Hewlett-Packard Enterprise oma uusima serverigeneratsiooni Gen10. Kohandage jõudlus rakendustega läbi maailma kõige turvalisema HPE Gen10 standardserveri, kasutades skaleeritavat püsimälu ja intelligentset süsteemi häälestust. Loe lähemalt HPE Gen10 serveri uuendustest ning tutvu kogu serveriperekonnaga siin:  https://www.hpe.com/us/en/servers/gen10-servers.html

Uudis
Proovi Aruba Centralit 90 päeva tasuta! - 09.06.2017 »

Aruba Central – Intelligent Cloud Networking Aruba Central pakub lihtsat, turvalist ja kuluefektiivset viisi Aruba pääsupunktide (ap-de) ja switchide haldamiseks ning monitooringuks. Samuti on sellel eelisomadused kliendi Wi-Fi personaliseerimiseks, Aruba Clarity ja kohapealne analüütika tarkade otsuste tegemiseks. Kas olete valmis kogema pilevepõhiste teenuste eeliseid ja lihtsust teie võrgus ning äritegevuses?  Tutvustav video Proovige 90 päeva tasuta… Read more »