HPE TEATAB INFOSIGHTIST 3PAR-IL: AI ANDMEKESKUSELE

HPE teatas täna valdkonna esimesest tehisintellektil (AI) põhinevast soovitusmootorist, mis on loodud lihtsustama taristu haldust ja vähendama oletusi ning suurendama rakenduste töökindlust.

HPE InfoSight on valdkonna juhtiv ennustav analüüsiplatvorm tänu Nimble Storage’i omandamisele sel aastal, mis toob andmekeskustesse tarkvarapõhise intellekti võimega ennustada ja vältida taristuprobleeme enne nende esinemist. Kasutades arenenud masinõppimist, sillutavad HPE InfoSighti võimalused teed autonoomse andmekeskuse poole.

InfoSight3PAR-1

Igal sekundil analüüsib HPE InfoSight miljoneid üle maailma ühendatud paigaldatud baasi andureid ning kasutab neid andmeid nii talletuse kui ka rakendustega seotud probleemide ennustamiseks ja vältimiseks. HPE InfoSight tagab töökindluse ja rakenduste katkematu tööaja, aidates pakkuda üle 99,9999% garanteeritud kättesaadavust.

Seda teavet kasutatakse teie andmekeskusele ennetavate soovituste andmiseks.

Teatati ka HPE InfoSightist 3PAR-i jaoks

HPE on näidanud HPE InfoSighti ainulaadset suutlikkust HPE Nimble Storage’i keskkondades, kus praegu lahendatakse 86% probleemidest automaatselt, enne kui klient neist üldse teada saab. HPE InfoSighti viimisega ka 3PAR-i saavad nüüd nii HPE Nimble Storage’i kui ka 3PAR-i kliendid kasutada HPE InfoSighti olulisi eeliseid.

HPE InfoSighti esimene väljalase 3PAR-ile muudab kättesaadavaks järgmised võimalused.

–          Analüüs stack’ide vahel. 3PAR-i operatsioonisüsteemi uusimat väljalaset kasutavate 3PAR-i klientide IT-l võimaldab HPE InfoSight lahendada jõudlusprobleeme ning määrata kindlaks salvestussüsteemi ja hosti virtuaalmasinate (VM) vaheliste probleemide algpõhjuseid. See tagab ka nähtavuse leida üles „lärmakatest naabritest“ VM-id.

–          Ülemaailmne nähtavus. HPE Infosighti ja HPE StoreFront Remote’i ühendava uue pilveportaali kaudu näevad kõik kaugühendusega süsteeme kasutavad 3PAR-i praegused kliendid üksikasjalikke jõudlussuundumusi, suutlikkusennustusi, seisundikontrolle ja heade tavade teavet kõigi oma 3PAR-i maatriksite kohta.

–          Vundament ennustava toe võimaldamiseks. Juba on paigas analüüsi- ja automaatikataristu, mida hakatakse tulevikus kasutama anomaaliate tuvastamiseks, keeruliste probleemide ennustamiseks ja juhtumite saatmiseks otse 3. taseme toele.

InfoSight3PAR-3

Hind ja kättesaadavus

Uue AI-l põhineva soovitusmootoriga HPE InfoSight muutub 2018. aasta jaanuaris lisatasuta kättesaadavaks kõigile HPE Nimble Storage’i klientidele, kellel on aktiivne toeleping.

HPE InfoSight 3PAR-ile muutub 2018. aasta jaanuaris lisatasuta kättesaadavaks kõigile 3PAR‑i klientidele, kellel on aktiivne toeleping. Teil peab kasutusel olema 3PAR OS versiooniga 3.3.1 GA või uuem ja Service Processor versiooniga 5.0.3 …

Lähemalt antud teemast saad lugeda siit.