HPE SimpliVity – Ülilihtne. Üliskaleeritav. Ülikoondatud.

Rakenduste kiire levik ja vana infrastruktuuri ülalpidamise kasvav kulu tekitab paljudele asutustele märkimisväärseid infotehnoloogilisi väljakutseid. HPE SimpliVityga saate IT-toiminguid võrreldes traditsiooniliste ja avalike pilvelahenduste kuludega ainult murdosa lisaga täiustada ning võimaldada, liites oma IT-infrastruktuuri ja ajakohased andmeteenused ühtsesse integreeritud, täielikult välkmälul põhinevasse lahendusse. HPE SimpliVity on võimas, lihtne ja tõhus hüperkonvergeeritud platvorm, mis liidab parimad andmeteenused maailmas enimmüüdud serveriga ning pakub valdkonna kõige terviklikumat garantiid.

Ajakohastage oma infrastruktuur

Hüperkonvergeensuse tõeline jõud tuleb teie tarkvara- ja riistvaraseadmete täielikust konsolideerimisest. HPE SimpliVity muudab kogu teie infrastruktuuri üheks lihtsaks paindlikuks ehitusklotsiks, mis võimaldab vähendada teie IT kulusid ja keerukust ning pakkuda tehnoloogiat, mida teie asutus vajab.

Säästke mahtu kuni 90%

Alati toimiv tihendamine ja deduplikeerimine tagab võimsa rakendusjõudluse ning mahukulude kokkuhoiu storage’i ja varunduse pealt.

Taastage 1TB virtuaalmasin vähem kui 60 sekundiga

Lihtne keskne üleilmne haldus võimaldab teil hallata kõiki toiminguid hüperviisor-halduskonsooli kaudu ja uuendada kiiresti poliise või eeskirju kogu teie keskkonnas.

Säästke 73% kogumaksumuselt

Suurendage järsult üldist tõhusust kogu oma ettevõttes tänu kogukulude märkimisväärsele kokkuhoiule võrreldes traditsioonilise infrastruktuuri ja avaliku pilvega.

Loe lähemalt SIIT.

Vaata kindlasti ka videot HPE SimpliVity edulugudest: Data Recovery & Agility- HPE SimpliVity success stories