Aruba võrguhaldus AirWave

Kaabel- ja Wi-Fi-võrkude detailset ülevaadet pakkuv AirWave on ainus haldusplatvorm, mis on loodud mobiilseadmeid ja rakendusi silmas pidades. Monitoorides ennetavalt kõige ühenduses olevate seadmete seisundit ja jõudlust, annab AirWave IT-asutusele vajaliku ülevaate digitaalse töökoha toetamiseks.

clarity_spot1_580x230Lahendage ühenduvusprobleemid enne nende juhtumist

Aruba uut moodulit Clarity kasutades jälgib AirWave ennetavalt raadiosagedusega mitteseotud olulisi mõõteandmeid – see on aeg, mis kulub mobiilseadmel Wi-Fi-raadioga ühendumiseks, RADIUS-serveriga autentimiseks, DHCP kaudu IP-aadressi saamiseks või DNS-teenustele nimede lahendamiseks. Kohandatud märguannete ja imiteeritud kliendi testimisega Clarity võimaldab IT-asutusel võtta ennetavaid meetmeid tulevaste talitlus- või kiirusprobleemide vastu.

Vaadake, mis on mobiilirakenduste sees

Aruba AppRF-iga tagab AirWave mobiili- ja veebirakenduste jõudluse ning kasutuse detailse nähtavuse. Raportid võimaldavad teil kiiresti reageerida suure riskiga saitidele ja reguleerida Wi-Fi-kasutust rakenduse kategooria järgi. Kasutajarolli-, seadmetüübi- ja asukohapõhiste ülevaadetega saate teha kiireid otsuseid, et kaitsta ärikriitilisi rakendusi.

Jälgige Wi-Fi-levi nõudmisel

AirWave kasutab VisualRF-i, mis võimaldab Wi-Fi levi ajaliste andmete kaevandamist, et võrguinsenerid saaksid salvestada ja taasesitada 24 tundi levialakaarte. VisualRF toetab ka asukohapõhist visuaalset analüüsi mobiili- ja veebirakenduste kasutamise, mobiilseadmete jõudluse, mobiilse UC hääle- ja videokvaliteedi jms kohta.

Lihtsustage eri tootjate seadmetega võrkude haldust

Saage detailne ülevaade kogu oma infrastruktuurist ning hallake eri põlvkonna kaabel- ja Wi-Fi-võrke mis tahes tootjatelt – alates kontrollerita kuni kontrolleriga hallatavateni ja legacy-Wi-Fi-st kuni uusimate standardi 802.11ac WLAN-võrkudeni.

Täpsemalt saate Airwave lahendusest lugeda siit.