Aruba Central – intelligentne pilvevõrgundus

Aruba Central võimaldab lihtsal, turvalisel ja tulusal viisil hallata ning monitoorida Aruba Instanti accesspointe ja switche. Sellel on ka täiustatud funktsioonid, nagu kohandatav külaliste Wi‑Fi, Aruba Clarity ja võrgusoleku analüüs, mis võimaldab nutikamalt otsuseid teha.

Kogu ettevõttetasemel haldus ja monitoorimine, mida vajate

Aruba Centraliga saate oma kaabel- ja Wi-Fi-võrgud intelligentset isehäälestusfunktsiooni kasutades tööle kõigest minutitega. Intuitiivsed näidikupaneelid koos raporteerimise, hoolduse ja firmware haldusega teevad monitoorimise ning tõrkeotsingu lihtsaks.

Kasutage Wi‑Fi ülevaateid nutikamate äriotsuste tegemiseksnpi-launch_central_spot26

Kasutage ära nutikat võrgu-, rakenduste ja võrgusoleku analüüsi, et teha kasutajakogemus paremaks ning suurendada tulu. Centrali analüüsipaneeliga saate külastajaid paremini kaasata ning teha intelligentseid väljapaneku-, kaubandus- ja personaliotsuseid.

Lihtne ja mobiilile sobiv külaliste Wi‑Fi

Centrali külalistele mõeldud funktsioonid võimaldavad isikupärastada külastajate, töövõtjate ja tarnijate juurdepääsu. Lisage sisselogimislehele oma logo, looge tervitusteateid, taustu ja pilte – või lihtsalt valige olemasolevate mallide hulgast.

Kogu vajaliku teabe, sealhulgas häälestuse, konfiguratsiooni ja tõrkeotsingu kohta, leiate siit.